Ota yhteyttä

Jätä yhteydenottopyyntö lomakkeella, ota yhteyttä sähköpostitse tai puhelimitse.

Itu Biodyn Oy

Maahantuonti ja varasto
Asentajankatu 5, 00880 Helsinki

Puhelin arkisin klo 8.30–15.30: 09 774 3010

Tiedustelut ja myynti: itu@itubiodyn.fi

Varaston noutopiste:
Asentajankatu 5 A, 00880 Helsinki
Arkisin klo 8.00–11.00 tai 12.00–15.00 

    Kiitos, viestisi on välitetty eteenpäin.
    Virhe, viestiäsi ei ole välitetty eteenpäin.

    Henkilöstön yhteystiedot

    Pasi Kivinen
    Toimitusjohtaja, myynti
    pasi.kivinen@itubiodyn.fi
    044 590 3046

    Tarja Kivinen
    Hpj, visionääri
    tarja.kivinen@itubiodyn.fi
    050 304 1615

    Jaana Riski
    Hankinnat, asiakaspalvelu ja hallinto
    jaana.riski@itubiodyn.fi
    09 774 3010

    Emilia Timonen
    Viestintä ja markkinointi
    emilia.timonen@itubiodyn.fi
    040 655 4996

    Tuure Saarinen
    Varasto
    varasto@itubiodyn.fi
    044 724 1149